Hakkımızda


Güzide konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri

mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.


Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Bütünler  İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonla başarısı etkili olmuştur.


Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata'yı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Bütünler  İnşaat; yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı çerçevesinde müşteri kitlesine, fark yaratan hizmetler sunmayı ve gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmayı amaç edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz inşaat, mühendislik, mimarlık ve proje yönetimi alanlarında edindiğimiz iş tecrübelerini, yenilikler ve teknolojik gelişmelerle destekleyip geliştirerek başarımızın sürdürülebilirliğini ve sektördeki başarı çıtasını her zaman yükselterek, ülke ve toplumun gelişmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz..

  Faaliyet göstermiş olduğumuz inşaat, mühendislik ve proje yönetimi alanlarında edindiğimiz tecrübelerini, yenilikler ve teknolojik gelişmelerle destekleyip geliştirerek başarımızın sürdürülebilirliğini ve sektördeki başarı çıtasını her zaman yükselterek, ülke ve toplumun gelişmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

İletişim Bilgileri

Bütünler İnşaat 

Dr. Ziya Kaya, Hürriyet Cd. No:30,

16600 Gemlik/Bursa

224 513 65 00 - 0531 081 98 52

Please publish modules in offcanvas position.